Biuro podróży Warszawa

Czujesz pasję do podróży? My również! Biuro turystyczne Rubezahl ma swoją siedzibę w miastach takich jak Poznań, Warszawa i Wrocław. To właśnie stąd organizujemy wycieczki do bardziej i mniej znanych miejsc w Polsce i Europie. Skorzystaj z naszej oferty i razem odkryjmy nieodkryte.

Organizacja wyjazdów turystycznych z Warszawy

W naszym biurze podróży stawiamy na piękno przeżywania różnorodnych doświadczeń. Wycieczki z nami pomagają poznać inne kultury, skosztować nieznanych smaków i otworzyć się na inne punkty widzenia. Schodzimy z utartych szlaków i odwiedzamy miejsca, które inne biura pomijają.

Z wizytą u ducha gór Gdzie chcesz się z nami wybrać? Z nami odwiedzisz czarującą Skandynawię oraz ciepłe Bałkany. Nieznane Maroko oraz baśniową Prowansję. Żeby poznawać świat, nie musisz jednak wybierać się daleko. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sąsiadów i odkrycia równie pięknych, choć mniej oczywistych szlaków.

Żeby wypocząć na urlopie, nie potrzebujesz nawet wyjeżdżać z Polski. Nasze biuro podróży zajmuje się organizacją wyjazdów do niedocenionych regionów naszego kraju. Z nami zwiedzisz dziewicze Podlasie, magiczną Lubelszczyznę oraz piękne bałtyckie wyspy.

Sprawdź nasze wycieczki szkolne z Warszawy.

U nas docenisz także majestat gór. Wprowadzimy Cię w klimat różnych pasm górskich, nawet jeśli do tej pory nie doświadczyłeś uroku włóczenia się po szlakach. Nie skupiamy się jednak jedynie na najbardziej oczywistych miejscach. Wycieczki odbywają się w towarzystwie przewodników górskich, którzy znają okolice jak własną kieszeń i chętnie dzielą się najciekawszymi historiami związanymi z regionem. Mniej niż zero

Wycieczki dla każdego

Rubezahl zajmuje się również organizacją wyjazdów grupowych z Warszawy dla osób w różnym przedziale wiekowym. Zapraszamy na wycieczki rodzinne, ze znajomymi z pracy czy z klubem seniora. Zabieramy wycieczki szkolne od najmłodszych klas po grupy seniorów.

Polecamy również nasze wycieczki firmowe z Warszawy.

Dokąd się z nami wybierzesz? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek po Polsce i zagranicznych. Uwaga! Propozycje wyjazdów na stronie to tylko część naszej oferty. Nie masz pewności, gdzie chcesz spędzić urlop? Zadzwoń do nas i powiedz, co Ci w duszy gra, a my dobierzemy wycieczkę do Twoich potrzeb.

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52