Organizacja wycieczek szkolnych - biuro podróży

Rubezahl biuro podróży – wycieczki szkolne, które zostają zapamiętane

Rubezahl biuro podróży – wycieczki szkolne są naszą specjalnością! Wiemy, że niemal każda klasa z niecierpliwością czeka na ten moment, gdy nauczyciel zaproponuje jedno lub kilkudniowy wyjazd. Wycieczki szkolne to dla dzieciaków duża frajda! Nasza oferta wycieczek szkolnych jest niezwykle różnorodna i dopasowana do potrzeb każdej grupy. Od malowniczych miasteczek na terenie Polski, przez urokliwe regiony kraju, aż po fascynujące wyprawy za granicę – mamy wiele ciekawych opcji do zaoferowania. Odwiedzamy miejsca o historycznym znaczeniu, zabytki, muzea, parki rozrywki, a także miejsca sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Wycieczki szkolne Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław – z tych i wielu innych Polskich miast ruszamy!

Organizacja wycieczek szkolnych – dlaczego warto właśnie nam powierzyć to zadanie?

Organizacja ciekawych wycieczek szkolnych dla uczniów – zarówno po Polsce jak i zagraniczne wycieczki szkolne. Biuro podróży jako organizator wycieczek szkolnych zajmuje się całą organizacją wyjazdu, Państwo wybierają kierunek.


Nieszablonowe programy. Programy poszczególnych wycieczek klasowych, z Poznania czy innych miast, przygotowane są tak, aby młodzi turyści wynieśli z nich nie tylko wiedzę o zwiedzanym regionie, ale i wspaniałe wspomnienia.


Bezpieczeństwo. Jest to dla nas najważniejszy punkt podczas organizacji każdej wycieczki szkolnej. Sprawdzeni przewoźnicy, bezpieczne miejsca noclegowe, wykwalifikowana kadra to dla nas absolutny priorytet.


Kadra. Nad realizacją wycieczki szkolnej czuwa nasza wykwalifikowana, radosna kadra pilotów i przewodników.


Budżet. Podczas organizacji wycieczek szkolnych nasze biuro podróży dba, aby wycieczki szkolne były w bardzo dobrych cenach. Dopasowujemy program wyjazdu do Państwa budżetu


Czas na wypoczynek. Rozumiemy, iż młodzież potrzebuje na wycieczce szkolnej również czasu na integrację i przede wszystkim dobrą zabawę. Nie chcemy, by kilkudniowa wycieczka szkolna była bieganiną w celu odhaczania kolejnych punktów programu.

Najpopularniejsze wycieczki szkolne – magia podróżowania

W ramach oferty wyjazdów zagranicznych i po Polsce proponujemy na przykład:

  • Ciekawa wycieczka klasowa w Góry Sowie – wspólne odkrywanie tajemnic z czasów II Wojny Światowej;
  • 4-dniowy wyjazd w Pieniny, połączony ze spływem Dunajcem i wędrówką na Trzy Korony z przewodnikiem górskim;
  • Wycieczki kilkudniowe do Wiednia i Bratysławy, podczas której uczniowie poznają najważniejsze zabytki obu naddunajskich stolic;
  • Pełen wrażeń rejs na Bornholm, czyli okazja do zapoznania uczniów z kulturą skandynawską

Oferta naszego biura podróży Poznań na wycieczki szkolne jest niezwykle różnorodna – nie sposób wymienić ich wszystkich na stronie, dlatego wyjazdy do Salzburga, Barcelony, Pragi, wycieczki po Polsce to tylko część z szerokiej oferty wyjazdów zorganizowanych, które są możliwe do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Zostaw organizację wycieczki szkolnej nam! Oprócz tego polecamy również wycieczki dla firm, seniorów i wyjazdy incentive. Pamiętaj, że Poznań i Warszawa to tylko miejsca naszej siedziby. Nasze biuro turystyczne organizuje wycieczki z wielu zakątków Polski – Gdańsk, Kraków, Wrocław i wiele innych.

Strona 1 z 2

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. »

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52