Wycieczki szkolne Warszawa

Integracja klasy organizowana przez biuro podróży w Warszawie?Wycieczki szkolne z Rubezahl to świetna odskocznia od szkoły zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Co gwarantujemy? Wyjazdy z Warszawy do wyjątkowych miejsc w Polsce i za granicą, inne niż wszystkie pozostałe. Co sprawia, że są wyjątkowe? Sprawdź sam!

Ciekawe wycieczki szkolne dla uczniów w każdym wieku

Czy organizacja wycieczek szkolnych kojarzy Wam się ze zwiedzaniem sztampowych zabytków, obiadem w MacDonaldzie i dwoma godzinami w galerii handlowej? Nie z nami! My zabierzemy Was w najbardziej magiczne miejsca regionu, w których każdy znajdzie coś dla siebie – spotkania z filmem, majestatyczne góry, mroczne jaskinie, tajemnicze warownie i aquaparki.

Przedsmak Skandynawii Nie ograniczamy się tylko do najbardziej oczywistych zabytków. Z zawodu i pasji jesteśmy przewodnikami, wiec zabierzemy Was do miejsc, które są często omijane przez turystów.  Zapoznamy Was też z pięknem lokalnego folkloru. 

Wycieczki dla szkół z Rubezahl

Wycieczki szkolne z biurem podróży Rubezahl są dostosowane do każdego budżetu. Z nami zwiedzisz wiec Londyn, kraje bałtyckie oraz Wiedeń. Wolicie krótsze wycieczki? Polska również ma przed Wami wiele do odkrycia. Organizujemy wycieczki jedno- i kilkudniowe z Warszawy, podczas których pokażemy Wam piękno naszego kraju od podszewki. Poznacie więc urok Pomorza, magię Wrocławia czy sekrety Podlasia.

Zakochaj się w Warszawie! Oferujemy również wycieczki na aktywnie. Z nami odkryjecie piękno polskich gór pod czujnym okiem doświadczonych przewodników górskich. Dobierzemy dla Was trasy, które nie będą przesadnie forsowne na początek przygody z wędrówkami. Przedstawimy Wam najbardziej urokliwe pasma – Karkonosze, góry Bardzkie, Pieniny czy nieoswojone góry Świętokrzyskie. 

Siądźcie całą klasą i zapoznajcie się z naszymi propozycjami wycieczek. Pamiętajcie jednak, że są to tylko inspiracje. Nasza oferta obejmuje znacznie więcej. Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy więcej szczegółów.

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52