Wycieczki kilkudniowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najróżniejsze wycieczki kilkudniowe. Posiadamy wiele wycieczek do miejsc w Polsce oraz w całej Europie.

Zawsze dbamy o to, aby nasze wyjazdy były dopracowane w każdym szczególe, ponieważ ogromnie zależy nam na tym, żeby wszyscy klienci byli z nich w pełni zadowoleni i wracali do nas przy okazji kolejnych planów wycieczkowych. Ciągle poszerzamy swoją ofertę o nowe propozycje, aby dawać Państwu jak najwięcej możliwości wyboru celu podróży. Za swoje usługi ustalamy rozsądne ceny, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej oferty i zapewnić sobie wspaniały wyjazd, po którym zostaną niezapomniane wspomnienia.

Najlepsze wycieczki kilkudniowe

Nasze wycieczki kilkudniowe są bardzo zróżnicowane, dlatego bez wątpienia każda grupa znajdzie coś dla siebie. Dostępne są między innymi wycieczki po Polsce, które stanowią najbardziej ekonomiczną opcję, a jednocześnie pozwalają nam lepiej poznawać swój kraj. Można wybrać się na przykład na Żuławy Wiślane i zwiedzić słynny zamek krzyżacki w Malborku oraz związany z Mikołajem Kopernikiem Frombork. Inną propozycję stanowi wyjazd na Dolny Śląsk, podczas którego mogą Państwo odwiedzić między innymi Wrocław, Szklarską Porębę i Kotlinę Jeleniogórską.

Dla grup zainteresowanych wyjazdami zagranicznymi, przygotowaliśmy również wycieczki kilkudniowe do różnych krajów europejskich. Można się wybrać między innymi na Słowację, aby wypocząć w kąpieliskach termalnych, zwiedzić jaskinię ze stalaktytami i nie tylko. Ponadto, w ofercie mieści się również wyjazd do Barcelony, co pozwala zobaczyć słynną niedokończoną świątynię Sagrada Familia i nacieszyć się urokami słonecznej Katalonii. Pasjonującym przeżyciem będzie też z pewnością wycieczka do Rzymu, łącząca w sobie zwiedzanie Watykanu, odkrywanie historii starożytnej i podziwianie pozostałości epoki romantyzmu. W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu!

Strona 1 z 5

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. »

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52