Wycieczki dla firm - Magia podróżowania
integracyjne, zagraniczne

Dlaczego warto powierzyć nam organizację wyjazdu firmowego?

Każdy wyjazd firmowy ma przypisanego jednego, dedykowanego opiekuna. Incentive manager czuwa nad realizacją Państwa wycieczki firmowej od samego początku do pomyślnego finału.


Wyjazdy incentive skrojone na miarę. Dla każdej wycieczki firmowej przygotowujemy indywidualny program, dopasowany do Państwa oczekiwań. Dobieramy starannie wszystkie elementy począwszy od środka transportu poprzez obiekt hotelowy a na niespodziankach dla uczestników wyjazdu integracyjnego kończąc.


Realizacja życzeń specjalnych.Czas na wypoczynek na plaży, więcej teambuildingu a może kolacja integracyjna w kazamatach dawnego fortu? W czasie organizacji wyjazdów integracyjnych staramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia!


Idealny budżet wycieczki firmowej. Dopasowujemy program, atrakcje oraz hotel do Państwa budżetu. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych projektów.


Elastyczność. Zmiana koncepcji wyjazdu integracyjnego, nowe pomysły na atrakcje w czasie wycieczki zagranicznej dla firm – nie ma problemu! Na każdym etapie organizacji wyjazdu firmowego jesteśmy otwarci na zmiany.


Doświadczenie. Organizujemy wyjazdy dla firm od 2012r. Cieszymy się, że przez lata działalności zyskaliśmy stałe grono klientów, które nieustannie powiększamy!

Odpowiednia motywacja stanowi klucz do sukcesu dobrze zorganizowanego i nastawionego na efektywne działanie zespołu.

Organizacja wyjazdów firmowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm, biuro podróży Rubezahl.pl kompleksowo organizuje wycieczki integracyjne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja wyjazdów integracyjnych nie powinna spoczywać na barkach pracodawców, którzy i tak mają wiele spraw do załatwienia. Dlatego przychodzimy z pomocą w wyborze odpowiedniego kierunku oraz przygotowaniu programu wyjazdu dostosowanego do indywidualnych preferencji uczestników.

Wyjazdy integracyjne dla firm

W ramach oferty proponujemy zarówno wyjazdy integracyjne dla pracowników w obrębie kraju, jak i za granicę. Spośród naszych najciekawszych propozycji wycieczek integracyjnych dla pracowników możemy wymienić na przykład:

  • Kilkudniowe wyjazdy firmowe na Dolny Śląsk, połączone ze zwiedzaniem Wrocławia, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce oraz odkrywaniem najbardziej fascynujących zakątków Kotliny Jeleniogórskiej;
  • Wielodniowe wyjazdy dla firm na Półwysep Bałkański, podczas których uczestnicy poznają między innymi stolicę Słowenii, słynny chorwacki Park Narodowy Jezior Plitwickich oraz wezmą udział w wieczorze bałkańskim – biesiadzie przy dźwiękach regionalnej muzyki;
  • Weekendowa wycieczka firmowa do Barcelony to niepowtarzalna okazja do zwiedzenia legendarnej świątyni La Sagrada Familia, Pałacu Muzyki Katalońskiej, Muzeum Picassa oraz Muzeum Czekolady, gdzie bilet wstępu to tabliczka czekolady!

Organizowane przez nasze biuro podróży wycieczki zagraniczne dla firm stanowią gwarancję, że wyjazd przyczyni się do szybszej integracji członków zespołu, a czasu nie zabraknie zarówno na zwiedzanie, jak i na świetną zabawę.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Poznaniu/Warszawie, w którym omówimy wszelkie szczegóły związane z naszą ofertą na wycieczki dla firm i zaproponujemy różne warianty ich uatrakcyjnienia.

Strona 1 z 3

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. »