Wycieczki firmowe za granicę Warszawa

Integracje Twojego zespołu wcale nie muszą być sztywne i bez polotu – wystarczy, że pozostawisz je nam. Organizacja wyjazdów firmowych z Warszawy to nasza specjalność. Nie musisz ograniczać się przy tym do naszego kraju. Zaplanujemy dla Ciebie wycieczkę za granice od A do Z do pięknych miejsc w Europie lub Azji. Sprawdź sam!

Emocjonujące wycieczki dla firm z Warszawy

Biuro podróży Rubezahl zajmuje się organizacją wyjazdów integracyjnych do najbardziej lubianych przez Polaków atrakcji turystycznych. Francja, Hiszpania, Chorwacja – to wszystko stoi przed Twoim zespołem otworem. A może chcesz zapewnić swojemu teamowi naprawdę niezapomniane wrażenia? W takim razie postaw na bardziej egzotyczne kierunki – Dubaj, Tunezję czy Tajlandię.

W poszukiwaniu Złotego Pociągu Zależy Ci na krótszej wycieczce? Proponujemy poznać bliżej naszych sąsiadów. W Niemczech, Czechach czy na Słowacji również znajdziesz zapierające dech atrakcje, które długo nie dają o sobie zapomnieć. 

Wycieczki firmowe zagraniczne dla wymagających

Wycieczki dla firm z naszym biurem podróży to świetny pomysł na integrację zespołu. Nie proponujemy Ci zwiedzania muzeów ani sztampowych atrakcji. Na naszych wyjazdach weźmiesz udział w warsztatach street-art, kursie surfingu, rejsie statkiem czy locie paralotnią.

Beskidzkie Zbójowanie Twój zespół lubi wędrówki po górach? To również wspaniały pomysł na integrację. Nie musisz jednak wybierać wycieczki w Tatry czy w Bieszczady. Możesz zaskoczyć wszystkich, wybierając Alpy czy Kaukaz. Zapewni Wam to niezapomnianą przygodę – oczywiście pod okiem doświadczonego przewodnika górskiego.

W naszym biurze podróży w Warszawie dbamy, by wycieczki firmowe były czymś więcej niż tylko zwiedzaniem. Stawiamy na zabawę i poznawanie nowych kultur. Czym byłaby wycieczka do Węgier bez skosztowania lokalnego wina lub wyprawa do Szkocji bez spróbowania słynnej szkockiej whisky? W Rubenzahl pokażemy Ci wszystko, co najciekawsze i najpiękniejsze w danym regionie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją wycieczek zagranicznych dla firm. Uwaga! Nasza oferta jest znacznie szersza, niż to, co znajdziesz na stronie. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy idealną wycieczkę do potrzeb Twojego zespołu.

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52