Wyjazdy incentive

Słoneczna Malta, pełen wrażeń Izrael, niezapomniane Włochy czy intrygująca Słowenia to tylko niektóre propozycje naszych wycieczek dla firm. W zależności od potrzeb klientów organizujemy kilkudniowe wycieczki na terenie Polski, Europy i nie tylko.

Czym są wyjazdy incentive?

Wyjazdy Incentive do dobrze znana większości osobom forma wycieczek firmowych, których głównym celem jest między innymi zwiększenie motywacji wśród zespołu. Wycieczki integracyjne organizowane przez naszą firmę z pewnością ułatwią nawiązać lepsze relacje biznesowe nie tylko między partnerami firmy, ale także pozostałych pracowników danego przedsiębiorstwa. Każdy wyjazd integracyjny z Rubezahl.pl zostaje dopracowany w najdrobniejszych szczegółach tak by jego program został dopasowany do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

Dlaczego Rubezahl.pl?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, która zorganizowała wycieczki firmowe czy wyjazdy grupowe dla takich klientów jak np. Santander, PORSHE, Volkswagen Motor Polska, PGNiG, Auchan czy KGHM. Nasi wciąż aktywni, wykwalifikowani przewodnicy oferują Państwu moc niezapomnianych wrażeń oraz atrakcji a to wszystko w bardzo przystępnych cenach. Ponadto dbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego wszystkie nasze wyjazdy incentive posiadają ubezpieczenie oraz tzw. gwarancję ubezpieczeniową.

Gdzie organizowane są wyjazdy incentive?

Posiadamy bardzo szeroką ofertę wycieczek, które odbywają się zarówno na terenie całej Polski, Europy jak i świata. Nasi klienci mogą odwiedzić np. Półwysep Bałkański, Chorwację, Gruzję, egzotyczny Dubaj czy zachwycającą Tajlandię. Dla miłośników wyjazdów incentive z adrenaliną, przygotowaliśmy specjalną ofertą, gdzie można poczuć dreszczyk emocji w czasie raftingu w Czarnogórze, lotu paralotnią w Gruzji czy off-roadem w Turcji.