Wyjazdy incentive

Słoneczna Malta, pełen wrażeń Izrael, niezapomniane Włochy czy intrygująca Słowenia to tylko niektóre propozycje naszych wycieczek dla firm. W zależności od potrzeb klientów organizujemy kilkudniowe wycieczki na terenie Polski, Europy i nie tylko.

Czym są wyjazdy incentive?

Wyjazdy Incentive do dobrze znana większości osobom forma wycieczek firmowych, których głównym celem jest zwiększenie motywacji zespołu. Wycieczki integracyjne organizowane przez naszą firmę z pewnością zintegrują zespół, pozwolą nawiązać lepsze relacje ze swoimi partnerami biznesowymi.

Dlaczego warto nam powierzyć organizację wyjazdu incentive?

Zaangażowanie. Organizacja dobrego wyjazdu firmowego to nieszablonowe podejście. Do każdego wyjazdu incentive podchodzimy indywidualnie, by sprostać Państwa oczekiwaniom.


Doświadczenie: Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zorganizowała wyjazdy firmowe dla takich klientów jak np. Santander, Porsche, Volkswagen MP, PGNiG, Auchan czy KGHM.


Kadra. Nad organizacją wyjazdu firmowego czuwa dedykowany dla Państwa incentive manager. Wykwalifikowani przewodnicy i piloci wycieczek zapewnią Państwu moc niezapomnianych wrażeń w czasie wyjazdu integracyjnego.


Budżet. To Państwo określają idealny budżet wycieczki dla firmy. My dopasowujemy wszystkie elementy wyjazdu firmowego do Państwa oczekiwań.


Bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego wszystkie nasze wyjazdy incentive są ubezpieczone a wyjazdy zagraniczne dla firm objęte są gwarancją ubezpieczeniową.


Pasja: Nasz zespół tworzą ludzie, dla których podróżowanie to prawdziwa pasja. Organizację wyjazdu firmowego rozpoczynamy od burzy mózgów i…wybieramy najlepsze pomysły.

Gdzie organizowane są wyjazdy incentive?

Posiadamy bardzo szeroką ofertę wycieczek, które odbywają się zarówno na terenie całej Polski, Europy jak i świata. Nasi klienci mogą odwiedzić np. Półwysep Bałkański, Chorwację, Gruzję, egzotyczny Dubaj czy zachwycającą Tajlandię. Dla miłośników wyjazdów incentive z adrenaliną, przygotowaliśmy specjalną ofertę, gdzie można poczuć dreszczyk emocji w czasie raftingu w Czarnogórze, lotu paralotnią w Gruzji czy off-roadem w Turcji.

Nasze wycieczki

Wyspa Słońca

- Sycylia

Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym, która co roku zachwyca tysiące turystów. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej wybieranych kierunków na organizację wyjazdu firmowego. Śródziemnomorski klimat i średnie roczne temperatury sprawiają, że wyjazdy incentive są możliwe w każdej porze roku!

Słońce Katalonii

- Barcelona

Barcelona znana nie tylko z kultowej drużyny piłkarskiej, ale przede wszystkim z urokliwych zabytków oraz wyśmienitej kuchni. Weekendowa wycieczka firmowa do Barcelony to wspaniały sposób, by zintegrować swój zespół czy nagrodzić najlepszych partnerów biznesowych. Kierunek wyjazdu incentive, który zadowoli każdą wymagającą grupę!

Zawrot głowy w Dubaju

- Emiraty Arabskie

Ekskluzywne miasto na środku pustyni – to właśnie Dubaj. Miejsce w którym mieszają się kultury Europy i Azji, łączące kuchnie z całego świata. Wyjazd firmowy do Dubaju to propozycja dla grup, które mają do dyspozycji dosłownie kilka dni, chcą wspólnie zintegrować się w najlepszym sposób i poczuć magię Bliskiego Wschodu!

Na balkonie Europy

- Portugalia

Portugalia rozpoczęła epokę wielkich odkryć geograficznych i również dzisiaj jest krajem wartym odkrycia. Wycieczka firmowa do Lizbony to idealny City-Break: krótki przelot, niesamowite położenie, wspaniała architektura i wyjątkowy klimat południa. Lizbona to miasto, które potrafi zauroczyć nawet najbardziej wymagające grupy firmowe.

Pełny relaks w Dalmacji

- Chorwacja

Chorwacja to jeden z najczęściej wybieranych kierunków podczas organizacji wyjazdów dla firm. Weekendowa wycieczka do Dubrownika – okrzykniętego nie bez powodu „Perłą Adriatyku” to idealna opcja dla grup, które chcą połączyć błogi relaks na plaży z atrakcyjnym niespiesznym zwiedzaniem Chorwacji

Na bałkańskim dzikim zachodzie

- Albania

Wciąż nieodkryta i dzika Albania, to miejsce w którym można poczuć klimat prawdziwych Bałkanów. Majestatyczne góry, śródziemnomorskie słońce, stare twierdze i słynna albańska kuchnia to recepta na udany wyjazd integracyjny. Propozycja dla grup lubiących odkrywać nowe, nieoczywiste miejsca i to całkiem niedaleko!

Powyższa lista to tylko niewielka część wielu miejsc, gdzie odbywają się nasze wyjazdy incentive. Organizujemy wyjazdy integracyjne w Polsce, Europie, ale także na całym świecie. W naszej bogatej ofercie każdy pracodawca odnajdzie idealną wycieczkę dla swojego zespołu. Przyjrzyj się wyjazdom do Skandynawii, Słowacji czy Słowenii.

Sprawdź pozostałe wycieczki