Wejdź do Raju!

Świętokrzyskie

Dzień 1

- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych

- Przejazd do województwa świętokrzyskiego z przerwami

- Zamek Krzyżtopór – jeden z najbardziej okazałych zamków w Polsce, wzniesiony przez znamienity ród Ossolińskich

- Przyjazd na miejsce noclegowe, zakwaterowanie i obiadokolacja

Dzień 2

- Po śniadaniu wycieczka po największych atrakcjach Gór Świętokrzyskich

- Wędrówka na Łysą Górę. Zwiedzanie: Muzeum Przyrodniczego, Klasztoru na Świętym Krzyżu

- Wejście na platformę widokową i podziwianie gołoborzy – rumowisk skalnych

- Zwiedzanie Jaskini Raj jednej z najpiękniejszych jaskiń w Polsce

- Przejazd do Chęcin i podejście do malowniczych ruiny zamku królewskiego

- Powrót na miejsce noclegowe i obiadokolacja

Dzień 3

- Po śniadaniu wykwaterowanie i dalsze poznawanie regionu

- Kielce – spacer  z przewodnikiem po głównych atrakcjach miasta: Pałac Biskupów Krakowskich, Bazylika NMP, zabytkowa ulica Sienkiewicza, Rynek, Kościół św. Krzyża, Kadzielnia

- Dąb Bartek – jedno z najsłynniejszych i prawdopodobnie najstarsze drzewo w Polsce

- Wizyta w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku

- Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jakie atrakcje możecie zaproponować na idealny wyjazd incentive do Portugalii?

W naszych wycieczkach integracyjnych do Portugalii, najczęściej łączymy wypoczynek nad wodami Oceanu Atlantyckiego, tematyczne zwiedzanie i wyjątkowe wieczory z muzyką na żywo. Najciekawszymi destynacjami na wyjątkowy wyjazd incentive są m.in.: Porto z grą w golfa, jednodniową wycieczką do winnej stolicy Portugalii – Doliny Douro oraz wypoczynek pośród klimatycznych ulic starego miasta. Kolejną destynacją jest położony w południowej części kraju, region Algarve z najpiękniejszymi plażami w Europie, surfingiem, stand up paddle, canyoingiem oraz rejsem podczas którego podziwiać można delfiny w ich naturalnym środowisku.

2. Czy możecie zorganizować atrakcyjną wycieczkę do Lizbony i okolic. Chcemy spędzić czas tylko na poznawaniu atrakcji stolicy Portugalii.

Lizbona to idealne miejsce na niezapomniany wyjazd incentive. Wieczór portugalski, labirynty starego miasta oraz wieczorny spływ tradycyjnymi łodziami po rzece Tag to tylko przedsmak tego co czeka uczestników w Lizbonie. Ciekawymi punktami, które wplatamy programu, są m.in.: Sintra z bajkowymi pałacami, Cabo da Roca – czyli najdalej na zachód wysunięta część Europy oraz wypoczynek w dawnej wiosce rybackiej – Sesimbra z licznymi wodnymi atrakcjami. Całość wycieczki do stolicy Portugali dopełnia wysokiej klasy hotel w idealnej nadmorskiej lokalizacji.

3. Wycieczka do Porto – kiedy najlepiej pojechać?

Porto o każdej porze roku urzeka swoim wyjątkowym klimatem. Z uwagi na wysokie zimowe opady deszczu, najlepszymi miesiącami na wyjazd do Porto jest czas  pomiędzy kwietniem, a późnym październikiem. Oczywiście luty i sierpień to czas dla plażowiczów, którzy mogą cieszyć się słoneczną pogodą. Ciekawą alternatywą jest czas jesieni, kiedy w Porto i Dolinie Douro, trwają zbiory winogron.

Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje