Wycieczki dla seniorów Warszawa

Masz dość siedzenia w domu? Nasze ciekawe wycieczki dla seniorów z Warszawy to świetny sposób na odkrywanie pięknych miejsc we własnym tempie. Chcesz odkryć na nowo Kraków lub Sandomierz? A może marzysz o zagranicznej przygodzie, na którą wcześniej nie miałeś czasu? Z nami wybierzesz się w podróż swoich marzeń.

Niezapomniane wycieczki dla seniorów z Rubezahl

W rytmie walca Nasze biuro podrózy w Warszawie oferuje wycieczki dla emerytów i rencistów, które pozwalają odkryć nowe miejsca oraz… nowe smaki i kultury. Nie skupiamy się tylko na zwiedzaniu popularnych zabytków. Z nami odkryjesz niesamowite historie związane z regionem i poznasz mniej znane miejsca, które są omijane przez większość turystów. Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, więc chętnie pokażemy Ci krajobrazy, o których trudno zapomnieć. Zadbamy też o to, byś nacieszył się nie tylko widokami, lecz także poznał lokalne zwyczaje i kuchnię.

Wycieczki dla seniorów – zagraniczne i po Polsce

Polska ma do zaoferowania wiele pięknych miejsc, w których możesz cieszyć się wypoczynkiem i kontaktem z przyrodą. Podczas wycieczek po Polsce dla seniorów pokazujemy to, co w niej najpiękniejsze. Zwiedzisz z nami dziewicze puszcze, magiczne góry i średniowieczne warownie. Poznasz z nami piękno polskiej historii oraz uroki mniej znanych zakątków.

Nie musisz się jednak wcale ograniczać do naszego kraju. Wycieczki dla seniorów zagraniczne również cieszą się dużą popularnością. Dają niepowtarzalną okazję, by zatopić się w nieznanej dotąd kulturze. 

Kopalnia atrakcji, pokłady możliwości! Dla osób, które lubią wypoczynek w cieple słońca, przygotowaliśmy południowe kierunki – Chorwację, Maltę czy Hiszpanię. Miłośnikom historii polecamy zwiedzanie Rzymu, zamków nad Loarą czy Paryża. A może chcesz otworzyć się na zupełnie nową destynację? Izrael, Dubaj i Tajlandia stoją przed Tobą otworem.

Nasza oferta jest szeroka i obejmuje o wiele więcej, niż propozycje na stronie. Zadzwoń do nas, a my dobierzemy wycieczkę do Twoich potrzeb.

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52