Wycieczki szkolne - wycieczki klasowe - Oferty

Niemal każda klasa z niecierpliwością czeka na ten moment, gdy wychowawczyni zaproponuje jedno lub kilkudniowy wyjazd. Wycieczki klasowe to dla dzieciaków duża frajda!

Biuro podróży

Uwzględniając potrzeby i oczekiwania szkół, biuro podróży Rubezahl organizuje ciekawe wycieczki szkolne w obrębie naszego kraju, a także wyjazdy zagraniczne. Rozumiemy, iż młodzież potrzebuje również czasu na integrację i dobrą zabawę. Zostało to uwzględnione w organizacji - dzieci mają możliwość spędzenia wspaniałego wieczoru przy ognisku czy grillu. Programy poszczególnych wycieczek klasowych przygotowane są tak, aby młodzi turyści wynieśli z nich nie tylko wiedzę o zwiedzanym regionie, ale i wspaniałe wspomnienia.

Wycieczki klasowe

W ramach oferty wyjazdów zagranicznych i po Polsce proponujemy na przykład:

  • Ciekawa wycieczka klasowa w Góry Sowie – wspólne odkrywanie tajemnic z czasów II Wojny Światowej;
  • 4-dniowy wyjazd w Pieniny, połączony ze spływem Dunajcem i wędrówką na Trzy Korony z przewodnikiem górskim;
  • Przygoda w polskiej stolicy kinematografii! Wycieczka z naszym biurem podróży pokaże, że Łódź to idealny kierunek na wycieczki szkolne;
  • 3-dniowa wycieczka do Wiednia i Bratysławy, podczas której uczniowie poznają najważniejsze zabytki obu naddunajskich stolic;
  • Pełen wrażeń rejs na Bornholm, czyli okazja do zapoznania uczniów z kulturą skandynawską.

Organizacja wycieczek szkolnych przez nasze biuro podróży to gwarancja, że podczas wyjazdu edukacja będzie się łączyć ze świetną zabawą, a czasu starczy zarówno na zwiedzanie, jak i integrację.

Strona 1 z 2

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. »