Najlepsze wycieczki dla firm

Odpowiednia motywacja stanowi klucz do sukcesu dobrze zorganizowanego i nastawionego na efektywne działanie zespołu.

Organizacja wyjazdów integracyjnych

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm, biuro podróży Rubezahl organizuje kompleksowe wycieczki integracyjne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja wyjazdów firmowych nie powinna spoczywać na barkach pracodawców, którzy i tak mają wiele spraw do załatwienia. Dlatego przychodzimy z pomocą w wyborze odpowiedniego kierunku oraz przygotowaniu programu wyjazdu dostosowanego do indywidualnych preferencji uczestników.

Wyjazdy integracyjne dla firm

W ramach oferty proponujemy zarówno wyjazdy w obrębie kraju, jak i za granicę. Spośród naszych najciekawszych propozycji wycieczek integracyjnych dla pracowników możemy wymienić na przykład:

  • Kilkudniowy wyjazd na Dolny Śląsk, połączony ze zwiedzaniem Wrocławia, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce oraz odkrywaniem najbardziej fascynujących zakątków Kotliny Jeleniogórskiej;

  • Wielodniową wyprawę na Półwysep Bałkański, podczas której uczestnicy poznają między innymi stolicę Słowenii, słynny chorwacki Park Narodowy Jezior Plitwickich oraz wezmą udział w wieczorze bałkańskim – biesiadzie przy dźwiękach regionalnej muzyki;
  • Kilkudniową wycieczkę do Barcelony, stanowiącą niepowtarzalną okazję do zwiedzenia legendarnej świątyni La Sagrada Familia, Pałacu Muzyki Katalońskiej, Muzeum Picassa oraz Muzeum Czekolady, gdzie bilet wstępu to tabliczka czekolady!

Organizowane przez nasze biuro podróży wycieczki zagraniczne dla firm stanowią gwarancję, że wyjazd przyczyni się do szybszej integracji członków zespołu, a czasu nie zabraknie zarówno na zwiedzanie, jak i na świetną zabawę.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Poznaniu, w którym omówimy wszelkie szczegóły wycieczki i zaproponujemy różne warianty jej uatrakcyjnienia.

Strona 1 z 2

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. »