Wycieczki dla seniorów - emerytów i rencistów zagraniczne i po Polsce

Najlepsze wycieczki dla seniorów i rencistów

Biuro podróży Rubezahl organizuje wyjątkowe i ciekawe wycieczki dla seniorów – grup w najlepszym wieku! W końcu idealnym czasem na podróżowanie i poznawanie świata jest emerytura! Dbamy o to, aby ich uczestnicy nie musieli biegać od jednego zabytku do drugiego, ale by mieli czas na spokojne poznawanie atmosfery odwiedzanych miejsc i dobrą kawę w nastrojowej kawiarni. Wycieczki dla seniorów Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław – z tych i wielu innych Polskich miast ruszamy!

Nasza oferta jest niezwykle różnorodna – wycieczki zorganizowane dla seniorów Polska i zagraniczne. Nie sposób wymienić ich wszystkich na stronie, dlatego wyjazdy do Salzburga, Barcelony, Pragi, wycieczki po Polsce to tylko część z szerokiej oferty wyjazdów zorganizowanych, które są możliwe do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Wycieczki dla emerytów i rencistów po Polsce i zagraniczne

Nasza oferta obejmuje zarówno wycieczki po Polsce dla seniorów, jak i wycieczki kilkudniowe zagraniczne. Wśród najciekawszych wycieczek dla emerytów i rencistów można wymienić:

  • Wycieczki dla seniorów z Warszawy i innych miast po Polsce, dzięki którym można poznać piękno naszej ojczyzny! Wyjazd na Lubelszczyznę, wycieczka do Krakowa, Gdańska a może Kraina Łemków?
  • Kilkudniowe wyjazdy zagraniczne dla seniorów do naszych sąsiadów. Wycieczka do Pragi, zwiedzanie Berlina a może nieco egzotyczna wyprawa na Białoruś?
  • Wielodniowe wycieczki objazdowe zagraniczne dla seniorów po najpiękniejszych regionach Europy. Francuska Alzacja, Burgundia a może włoska Toskania? To ulubione kierunki wycieczek wybierane przez nasze grupy seniorów.

Dbamy o to, aby zwiedzanie było dla seniora przyjemnością, a nie uciążliwym bieganiem za przewodnikiem. Co więcej, nasze wyprawy to również idealne wycieczki dla samotnych seniorów, którzy pragną spędzić czas z równie aktywnymi i ciekawymi świata osobami. Nasze grupy są tworzone w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł poczuć się komfortowo i miło spędzić czas w towarzystwie innych podróżników. Pragniemy, by wszystkie wyprawy – czy to wycieczki autokarem dla seniorów Polska, czy samolotem zagraniczne – były niezapomnianym i ekscytującym przeżyciem, o którym z pasją będzie się opowiadało dzieciom i wnukom.

Wycieczki dla seniorów – autokarowe i samolotem

Nasze biuro podróży, Rubezahl, oferuje bogaty wybór wycieczek dla seniorów, zarówno autokarowych, jak i samolotowych. Dla tych, którzy preferują wolne tempo podróży i chcą podziwiać malownicze krajobrazy na trasie, mamy w ofercie wycieczki autokarowe dla seniorów. Wygodny autokar to doskonały środek transportu dla grupy aktywnych podróżników. Wybierając się na wycieczki z Poznania, czy innych miast autokarem, można cieszyć się widokami za oknem, a także mieć większą elastyczność w planowaniu atrakcji na trasie.

Dla tych, którzy cenią sobie szybkość i komfort podróżowania, proponujemy wycieczki samolotem dla seniorów. Wybierając się na wyprawę lotniczą, zyskujesz możliwość odkrywania odległych zakątków świata w krótkim czasie. Dzięki lotom samolotowym możesz odwiedzić nie tylko miejsca w Polsce, ale także fascynujące metropolie europejskie czy egzotyczne destynacje.

Nasze biuro turystyczne oprócz wycieczek dla seniorów z Poznania i innych miast, oferuje także zorganizowane wycieczki szkolne, dla firm, a w tym wyjazdy incentive, które pobudzą kreatywność, integrację i zrozumienie między pracownikami. Zapraszamy do naszego biura podróży w mieście Poznań lub Warszawa, gdzie dokładnie omówimy szczegóły wyjazdu i przedstawimy wiele ciekawych opcji uatrakcyjnienia wycieczki lub rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Strona 2 z 2

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. »

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52