Najlepsze wycieczki dla seniorów

Biuro podróży Rubezahl organizuje wycieczki dla grup w najlepszym wieku! Idealnym czasem na podróżowanie i poznawanie świata jest emerytura! Organizujemy ciekawe wycieczki dla seniorów. Dbamy o to, aby ich uczestnicy nie musieli biegać od jednego zabytku do drugiego, ale by mieli czas na spokojne poznawanie atmosfery odwiedzanych miejsc i dobrą kawę w nastrojowej kawiarni.

Nasza oferta obejmuje zarówno wyjazdy na terenie Polski, jak i kilkudniowe wycieczki zagraniczne. Nasze najciekawsze wycieczki dla seniorów to:

  • Wycieczki krajowe, dzięki której można poznać piękno naszej ojczyzny! Wyjazd na Lubelszczyznę, wycieczka do Krakowa, a może Kraina Łemków?
  • Kilkudniowe wypady do naszych sąsiadów. Wycieczka do Pragi, zwiedzanie Berlina a może nieco egzotyczna wyprawa na Białoruś?
  • Wielodniowe wycieczki objazdowe po najpiękniejszych regionach Europy. Francuska Alzacja, Burgundia a może włoska Toskania? To ulubione kierunki wycieczek wybierane przez nasze grupy seniorów.

Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu, gdzie dokładnie omówimy szczegóły wyjazdu, przedstawimy wiele ciekawych opcji uatrakcyjnienia wycieczki.

Tutaj można również zarezerwować wycieczkę krajową lub zapisać się na wyjazd zagraniczny.

Dbamy o to, aby zwiedzanie było dla seniora przyjemnością, a nie uciążliwym bieganiem za przewodnikiem. Pragniemy, by każda wyprawa - czy to wycieczka polska, czy zagraniczna - była niezapomnianym i ekscytującym przeżyciem, o którym z pasją będzie się opowiadało dzieciom i wnukom.

Strona 2 z 2

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. »