Wyjazdy incentive - organizacja firmowych wycieczek motywacyjnych

Wyjazdy incentive na terenie Polski, Europy i nie tylko

Słoneczna Malta, pełen wrażeń Izrael, niezapomniane Włochy czy intrygująca Słowenia to tylko niektóre pasjonujące wyjazdy incentive, które organizujemy. W zależności od potrzeb klientów organizujemy wycieczki kilkudniowe na terenie Polski, Europy i nie tylko.

Czym są wyjazdy incentive?

Wyjazdy incentive – co to jest? To dobrze znana większości osobom forma wycieczek firmowych, których głównym celem jest zwiększenie motywacji zespołu oraz nagradzanie pracowników za osiągnięcia i zaangażowanie w pracę. Incentive po polsku oznacza dokładnie zachętę lub bodziec do działania. Podczas wyjazdu motywacyjnego, firma może zapewnić swoim pracownikom atrakcyjny incentive program, obejmujący różnego rodzaju aktywności, warsztaty rozwojowe, wykłady motywacyjne czy też różnego rodzaju konkursy i zabawy integracyjne. Organizowane przez nasze biuro turystyczne wyjazdy do Salzburga, Barcelony, Pragi, wycieczki po Polsce to tylko przykłady turystyki motywacyjnej, które są możliwe do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Nasze wycieczki

Wyspa Słońca

- Sycylia

Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym, która co roku zachwyca tysiące turystów. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej wybieranych kierunków na organizację wyjazdu firmowego. Śródziemnomorski klimat i średnie roczne temperatury sprawiają, że wyjazdy incentive są możliwe w każdej porze roku!

Słońce Katalonii

- Barcelona

Barcelona znana nie tylko z kultowej drużyny piłkarskiej, ale przede wszystkim z urokliwych zabytków oraz wyśmienitej kuchni. Weekendowa wycieczka firmowa do Barcelony to wspaniały sposób, by zintegrować swój zespół czy nagrodzić najlepszych partnerów biznesowych. Kierunek wyjazdu incentive, który zadowoli każdą wymagającą grupę!

Zawrot głowy w Dubaju

- Emiraty Arabskie

Ekskluzywne miasto na środku pustyni – to właśnie Dubaj. Miejsce w którym mieszają się kultury Europy i Azji, łączące kuchnie z całego świata. Wyjazd firmowy do Dubaju to propozycja dla grup, które mają do dyspozycji dosłownie kilka dni, chcą wspólnie zintegrować się w najlepszym sposób i poczuć magię Bliskiego Wschodu!

Na balkonie Europy

- Portugalia

Portugalia rozpoczęła epokę wielkich odkryć geograficznych i również dzisiaj jest krajem wartym odkrycia. Wycieczka firmowa do Lizbony to idealny City-Break: krótki przelot, niesamowite położenie, wspaniała architektura i wyjątkowy klimat południa. Lizbona to miasto, które potrafi zauroczyć nawet najbardziej wymagające grupy firmowe.

Pełny relaks w Dalmacji

- Chorwacja

Chorwacja to jeden z najczęściej wybieranych kierunków podczas organizacji wyjazdów dla firm. Weekendowa wycieczka do Dubrownika – okrzykniętego nie bez powodu „Perłą Adriatyku” to idealna opcja dla grup, które chcą połączyć błogi relaks na plaży z atrakcyjnym niespiesznym zwiedzaniem Chorwacji

Na bałkańskim dzikim zachodzie

- Albania

Wciąż nieodkryta i dzika Albania, to miejsce w którym można poczuć klimat prawdziwych Bałkanów. Majestatyczne góry, śródziemnomorskie słońce, stare twierdze i słynna albańska kuchnia to recepta na udany wyjazd integracyjny. Propozycja dla grup lubiących odkrywać nowe, nieoczywiste miejsca i to całkiem niedaleko!

Powyższa lista to tylko niewielka część wielu miejsc, gdzie odbywają się nasze wyjazdy incentive. Organizujemy wyjazdy integracyjne w Polsce, Europie, ale także na całym świecie. W naszej bogatej ofercie każdy pracodawca odnajdzie idealną wycieczkę dla swojego zespołu. Przyjrzyj się wyjazdom do Skandynawii, Słowacji czy Słowenii.

Sprawdź pozostałe wycieczki

Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52