Wyjazdy firmowe

Każdy wyjazd firmowy ma przypisanego jednego, dedykowanego opiekuna. Incentive manager czuwa nad realizacją Państwa wycieczki firmowej od samego początku do pomyślnego finału.

  • Wyjazdy incentive skrojone na miarę. Dla każdej wycieczki firmowej przygotowujemy indywidualny program, dopasowany do Państwa oczekiwań. Dobieramy starannie wszystkie elementy począwszy od środka transportu poprzez obiekt hotelowy a na niespodziankach dla uczestników wyjazdu integracyjnego kończąc.
  • Realizacja życzeń specjalnych. Czas na wypoczynek na plaży, więcej teambuildingu a może kolacja integracyjna w kazamatach dawnego fortu? W czasie organizacji wyjazdów integracyjnych staramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia!
  • Idealny budżet wycieczki firmowej. Dopasowujemy program, atrakcje oraz hotel do Państwa budżetu. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych projektów.
  • Elastyczność. Zmiana koncepcji wyjazdu integracyjnego, nowe pomysły na atrakcje w czasie wycieczki zagranicznej dla firm – nie ma problemu! Na każdym etapie organizacji wyjazdu firmowego jesteśmy otwarci na zmiany.
  • Doświadczenie. Organizujemy wyjazdy dla firm od 2012r. Cieszymy się, że przez lata działalności zyskaliśmy stałe grono klientów, które nieustannie powiększamy!

 Możesz także zobaczyć inne artykuły. Powrót do bloga