Wyjazdy firmowe

Każdy wyjazd firmowy ma przypisanego jednego, dedykowanego opiekuna. Incentive manager czuwa nad realizacją Państwa wycieczki firmowej od samego początku do pomyślnego finału.

  • Wyjazdy incentive skrojone na miarę. Dla każdej wycieczki firmowej przygotowujemy indywidualny program, dopasowany do Państwa oczekiwań. Dobieramy starannie wszystkie elementy począwszy od środka transportu poprzez obiekt hotelowy a na niespodziankach dla uczestników wyjazdu integracyjnego kończąc.
  • Realizacja życzeń specjalnych. Czas na wypoczynek na plaży, więcej teambuildingu a może kolacja integracyjna w kazamatach dawnego fortu? W czasie organizacji wyjazdów integracyjnych staramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia!
  • Idealny budżet wycieczki firmowej. Dopasowujemy program, atrakcje oraz hotel do Państwa budżetu. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych projektów.
  • Elastyczność. Zmiana koncepcji wyjazdu integracyjnego, nowe pomysły na atrakcje w czasie wycieczki zagranicznej dla firm – nie ma problemu! Na każdym etapie organizacji wyjazdu firmowego jesteśmy otwarci na zmiany.
  • Doświadczenie. Organizujemy wyjazdy dla firm od 2012r. Cieszymy się, że przez lata działalności zyskaliśmy stałe grono klientów, które nieustannie powiększamy!

 Możesz także zobaczyć inne artykuły. Powrót do bloga


Poznań

ul. Skibowa 11
61-312 Poznań
Tel: 531-33-99-52

Warszawa

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Tel: 531-33-99-52

Wrocław

ul. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 531-33-99-52